Ziraat Bankası SMS Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası SMS Kredi Başvurusu, Ziraat Bankası’ndan SMS Kredi almak çok kolay, TÜKETİCİ KREDİSİ, TAŞIT KREDİSİ, KONUT KREDİSİ

Ziraat Bankası SMS Kredi Başvurusu

Gelişen teknolojik olanaklar ve hayatın büyük ölçüde mobil cihazlar ile idame ettirilmesinin mümkün olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Bu avantajlarından birisi de ihtiyaçlarımıza artık çok daha hızlı bir şekilde ulaşabiliyor olmamızdır. Bankacılık sektöründe yer alan bankalar da bu imkanlardan faydalanarak artık tüketicilere daha hızlı ve kaliteli hizmet vermenin derdindedirler. Bu sayede de müşterileri ile daha hızlı bir şekilde iletişim kurarak, bankacılık ürünlerini kullandırmaktadırlar. Bu durum hem tüketiciler hem de bankalar açısından oldukça avantajlıdır. Bankalar hızlı bir şekilde kredilendirme yapabilirken, tüketiciler de ihtiyacı olan finansmana çok hızlı bir şekilde kavuşabilmektedir.

Bu anlamda Türkiye’nin önde gelen bankalarından birisi olan Ziraat Bankası, sunduğu hizmetleri en hızlı şekilde sağlayabilmek adına çeşitli bankacılık sistemlerinde büyük ölçüde gelişme kaydetmiştir. Bu yazımızda Ziraat Bankası’nın SMS ile kredi başvurusu konusuna değineceğiz ve nasıl başvuru yapılabileceğini açıklayacağız.

ZİRAAT BANKASI’NDAN SMS KREDİ ALMAK ÇOK KOLAY

TÜKETİCİ KREDİSİ: Ziraat Bankası’nın avantajlı faiz oranlarından faydalanarak tüketici kredisi kullanmak istiyorsanız o halde bankanın SMS kredi başvurusu kanalı üzerinden çok hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyacınız olan finansmana sahip olabilirsiniz. Hali hazırda Ziraat Bankası’nın müşterisi iseniz bankaya kayıtlı olan telefonunuzdan: TUKETICI boşluk TCKN boşluk Kredi Tutarı boşluk Vade Süresi boşluk Aylık Net Gelirinizi yazarak 4747’ye kısa mesaj atabilirsiniz. Ve kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurunuz ile ilgili olarak sonuç ve ön onay telefonunuza tekrar kısa bir süre içerisinde bildirilecektir.

TAŞIT KREDİSİ: İstediğiniz motorlu taşıtı satın alabilmek için ihtiyacınız olan finansmanı Ziraat Bankası’ndan almak için: TASIT boşluk TCKN boşluk Kredi Miktarı boşluk Vade Süresi boşluk Aylık Net Gelir bilgilerini yazarak 4747’ye kısa mesaj atabilirsiniz. Banka başvurunuzu değerlendirdikten sonra ön onay mesajınızı telefonunuza yönlendirecektir.

KONUT KREDİSİ: Hayalini kurduğunuz eve sahip olmak için eğer yeterli nakdi imkanınız yoksa, Ziraat Bankası’nın SMS kredi başvurusu aracılığı ile konut kredisi için de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Hemen şimdi bankada kayıtlı olan telefon numaranız üzerinden: KONUT boşluk TCKN boşluk Kredi Tutarı boşluk Vade Süresi boşluk Aylık Net Gelir bilgilerinizi yazarak 4747’ye kısa mesaj atarak başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bu yazıyı oylayabilirsiniz.
0/50 Oy

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here