TEB Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Verme

TEB Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Talimatı Vererek, her ay fatura ödeme derdinden kurtulabilirsiniz. Otomatik ödeme yöntemleri bazen kurtarıcı olabilmektedir. Bu yüzden birçok kişi otomatik fatura ödeme yöntemini kullanarak sorunsuz fatura işlemlerini halledebilmektedir.

TEB Otomatik Fatura Ödeme Talimatıı

Teb ile otomatik fatura ödeme talimatı verdiğiniz takdirde Teb herhangi bir ücret talep etmeden işleminizi gerçekleştirir. Herhangi bir faiz ödeme gibi bir durum söz konusu değildir. Teb kredi kartı ile otomatik talimat yaptığınızda 25 tl toplamda 100 tl bonus kazanırsınız. Teb’in bu kampanyasından yararlanmak isteyenler FATURA yazıp 4616’ya sms atabilir ve kampanyadan yararlanabilir.Otomatik ödeme talimatı ile hem faturalarınızı takip etmekten kurtulursunuz hem de zaman kaybetmeden ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.Peki Teb’in ayrıcalıklı kampanyasında neler var madde madde onları sizler için derledik.

TEB Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Verme

Kampanyanın İçeriği

  • ilk olarak otomatik ödeme talimatı için Sms atmanız gerekmektedir.Yukarıda belirtilmiştir.
  • Verdiğiniz her talimat için 25 tl bonus kazanacaksınız. Maximum müşteriler 100 tl kazanabilirler.
  • Kazanılan bonuslar 8 Ocak 2018’de müşterilerin hesabına yüklenecektir.
  • Yüklenen bonuslar 15 gün içerisinde kullanılmalıdır.
  • Kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
  • 1 yılda faturalar iptal edilirse yüklenen bonuslar geri alınacaktır.
  • Kampanya müşteri bazında olup,Bireysel Kredi kartları için geçerlidir.
  • Sade kart ve Cepte teb Kredi kartları kampanya dışındadır.
  • Kampanyaya katılırken atılan kısa mesaj tüm operatörlerde 0,65 tl’dir.
  • Kampanya ile alakalı herhangi bir değişiklik ve kampanyanın bitmesinde Teb saklı tutar.

TEB Kredi Kartı Otomatik Fatura Ödeme Talimatı

TEB kredi kartı ile otomatik olarak fatura talimatı verdiğinizde ek ücret talep edilmemektedir. Otomatik ödeme talimatları ile ilk 60 günlük süre içerisinde para puanlarda kazanabilirsiniz.

Kredi kartı otomatik ödeme talimatınızı CEPTETEB internet şubesinden yapabilirsiniz, 0850 200 0666 telefon bankacılığını arayarak yapabileceğiniz otomatik ödeme talimatınızı, TEB ATM’lerinden yapabilirsiniz.

TEB bonus kredi kartınızın ekstresini e-mail yolu ile almayı talep etmeniz halinde de 5 liralık bonus kazancınız kartınıza otomatik olarak yüklenecektir.

TEB kartınızı aldıktan limitinizin her ay artmasını istiyorsanız, SMS ile limit arttırma işlemi için LIMIT yazarak kayıtlı telefonunuz üzerinden 4616 ya sms atmanız yeterli olacaktır.

TEB kredi kartları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz, en yakın banka şubesine gidebilir, internet şubesinden bilgi alabilir ve telefon bankacılığı aracılığı ilede daha ayrıntılı bilgileri alabilirsiniz

Detaylı bilgi için: https://www.teb.com.tr/sizin-icin/otomatik-fatura-odeme/

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle