Sami Yusuf'un Eşi Meryem Kimdir?

Sami Yusuf’un Eşi Meryem Kimdir? Sami Yusuf’un Eşi Meryem Yaşı, Sami Yusuf’un Eşi Meryem Nereli, Sami Yusuf’un Eşi Meryem Fotoğrafları Resimleri Sami Yusuf geçen aylarda evlenmişti. Bu yazımızda Sami Yusuf’un Eşi Meryem Kimdir sorusuna cevap arayacağız.

Sami Yusuf’un Eşi Meryem Kimdir?

“Bebeğim Meryem.. hayatımda ilk ve son aşkım,” ifadesi Sami Yusuf’un evliliğinden bu yana aklına gelen düzinelerce soru üzerine cevap verdi. İçeriği bir tür merak ve kıskançlığa yükleyen bu sorular, sadece Arap dünyasında değil, tüm Müslüman dünyasında kız çocuk hayalleri oldu …

İlk andan itibaren

25 yılı aşkın bir süredir, Ömer Sami Yusuf, “Tanrı sevgisi” ile yaşayan bir kızın hayali, “Margaret” ya da Meryem’in ilk anından beri kalbine olan sevgisinden bile sızmış, sonunda onun Onu asla terk etmeyecek rüya.

“Meryem ilk ve son aşktır. Bana Yüce Tanrım, bana iyi bir eş ve dindar bir şahsiyet verdi, ve ben de onun beni kutsaması için Yüce Tanrı diliyorum.” Bu nedenle Sami, Meryem’e sevgiyi, bu sevgiyi, Sami’nin anlattığı gibi, Kaide ve Laila, Romeo ve Juliet’in hikâyelerinin en güçlüleri olmaya yakın!

Seviyorum

Sami Yusuf'un Eşi Meryem Kimdir? Nasıl Tanıştılar?Sami Yusuf’un kalbine girmeyi başaran bu kızın kim olduğu ve onun da onun projesine hayatını değiştirmeye zorlaması. Dört yıl önce İslâm’a dönüştüğünü ilan eden Margaret Alman uyruklu kız, ancak hayatının yeni bir evresine, İslam’ın ve öğretilerinin çeşitli yönleriyle anlamını incelemek için başlamıştı.

Halen Almanya’da dil bilimi konusunda çalışıyor olsa da, Achtyakha’nın İslam dininin Londra’daki İslam Koleji’ni okumak için İngiltere’ye seyahat etmeyi yakından bildiğini bilmesi gerekiyordu. Orada İngiltere’ye çok sayıda Müslüman göçmenle tanıştım, bazıları Sami Yusuf’un yakın arkadaşları, eşi ve adaylarıydı.

Ve Sami şöyle der: “Bazı arkadaşlar bana bunun dindar bir kız olduğunu ve onunla evlenip onu kazanmamı tavsiye ettiler. Tanrıya şükürler olsun, bana ne söylediklerini daha az söylediler.”

Evlilik

Messenger’ı ve iki tanığın bir buçuk yıl boyunca Sami ve Meryem’i sevmesi için Sms! Sami’nin doğası gereği ve yurtdışında seyahat etmeyi ödediği gibi, Mary’nin çalışmasının doğası ve bunun için Almanya’ya geri döndüğü, mobil olduğu ve mesajların “sms” in önlerindeki bir iletişim aracı olduğu bildirildi. ve her ne kadar bu gece ve gündüz iletişimi kesmedi.

Aniden Sami, evliliğin tamamlanmasına evliliğin tamamlanmasına karar verdi, İngiltere’de olması planlanan apartman dairesi işlenmeden önce, ama Kahire’de yaşayan Sami’nin evliliğin kurulması fikrini erteleme kararı

Kahire’de balayı

İngilizce yolunda evlilik, ve arkadaki yükseklikte eski Habiba’nın düğünü! Sami büyük bir düğün töreni düzenlemeyi reddetti: “Düğün töreninin geleneksel olduğunu ve en iyi seçimin aileyi kutlamak olduğunu, ki bu da İngiltere’deki aile evindeki iki ailenin varlığıyla sınırlıydı.”

Buna rağmen balayı her kızın hayalidir, ancak Meryem farklı bir durumdu, Sami’nin bir dizi konserden dolayı iki aydan fazla ertelendi. Sami daha sonra bir hafta geçirmek için Almanya’ya gitti ve sonra Nil Nehri’ne ve Han El-Khalili’ye balayında Meryem’in hayalini gerçekleştirmek için doğrudan Kahire’ye geldi.

Sami, Meryem’in çalışmasının sona ermesini beklediğini, daimi kurulmasının hemen ardından Kahire’ye geleceğini ve hatta tüm konserleri ile birlikte sevgilisinin eşlik edebileceğini teyit ederek, bu kararı yalnızca onayından sonra almadığını doğruladı. Meryem ve mahkumiyetle.

“Tanrı beni korusun,” Sami bu duayı Tanrıya dua etti ve “var olan daha ince bir insan için iyi bir koca olmasını ve yakın gelecekte oğlumun annesi olacak, Tanrı istekli olacak” diye sorar.

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle