Penis Uzunluğu için Ameliyat Gerekli Mi?

Penis Uzunluğu için Ameliyat Gerekli Mi? Cinsel Organ Uzunluğu Ameliyatı Hakkında. İdeal penis boyu nedir? Penis Büyütme Nerede Yaptırılır? Penis ameliyatında nelere dikkat etmeli? Penis boyu uzatma ameliyatı

Penis Uzunluğu için Ameliyat Gerekli Mi?

Sağlıklı ve zevkli bir ilişki için penis boyunun belli bir ölçünün üzerinde olması gerekiyor. Her kadının en az 8 cm civarında bir vajinal derinliği vardır. İlişkinin gerçekleşmesi için penisin bu derinliğe ulaşabilecek ve burada hareket edebilecek esnekliğe sahip olması gerekir.

İdeal Penis Boyu Nasıldır?

İdeal penis ölçüsü her zaman tartışılsa da penisin bu derinliğe ulaşacak büyüklükte olması zorunlu bir durumdur. Ancak penis boyu aynı zamanda erkeğin libidosunu etkileyen bir unsurdur. Cinsellikle tanışılan erken çocukluk dönemlerinden itibaren bu boy psikolojiyi etkileyen önemli bir unsurdur. Bu yüzden gerekli olduğu düşünülüyorsa penis büyütme ameliyatı seçeneğini gözden geçirmek gerekir. Ancak bu konuda dikkat edilmesi gereken bazı hususlar var.

Ameliyat Tek Seçenek Değil!

Penis Uzunluğu için Ameliyat Gerekli Mi? Öncelikle ameliyat düşünülecek en son seçenek olmalıdır. Başka alternatifler varken ameliyat masasına yatmak iyi bir tercih olmayabilir. Bu bakımdan penis boyu yeterli büyüklükte değilse doğal yöntemler kullanılmalıdır. Örneğin mastürbasyon uzva kan gitmesini ve bu yolla penis kaslarının gelişerek büyüme yakalanmasını sağlar. Bununla birlikte çeşitli ilaçlar da etkili olabilmektedir.

Ancak bazı durumlarda cerrahi müdahale gerekebilir. Vücutta hormonal bir düzensizlik söz konusuysa, sünnetten kaynaklı bir uzama eksikliği varsa veya cinsel organ bir kaza sebebiyle zarar görmüşse penis büyütme ameliyatı düşünülebilir. Bu hizmeti sağlayan birçok klinik vardır ancak işlemin yapılacağı kliniği iyi seçmek son derece önemlidir.

Nasıl Yapılıyor?

Penis büyütmek için iki temel işlem vardır. Bunlardan biri liposaction yöntemidir. Cinsel organa yakın bir bölgeden alınan yağ veya deri, penise enjekte edilir. Uzuv bu ilave yağı sindirerek kısa süre içinde büyüme sağlayacaktır. Bu etkili bir yöntem olabilse de her durumda uygulanmaması gerekir. Eğer büyün metotlar denenmiş ve işe yaramamışsa liposaction yöntemiyle penis büyütme işlemi yapılabilir.

Bir diğer yöntem de öne çekerek uzatma metodudur. Leğen kemiği ile penis arasındaki bazı kas ve dokular kesilerek penisin öne çekilmesi sağlanır. Bu dokular daha sonra kendini yenileyebilecek dokulardır. Herhangi bir yöntemle penis büyütme ameliyatı olduktan sonra seks yaşamına 1 ay kadar ara vermek ve bunu aksatmamak gerekir. Zira ameliyat sonrası cinsel organı kullanmak ciddi zararlara yol açabilir.

Penis Büyütme Nerede Yaptırılır?

Birçok klinik, penis büyütme konusunda hizmet vermektedir. Ancak bu işlem için gözden çıkarılacak miktara bakmamak gerekir. Çünkü ruhsatsız, kalitesiz bir ameliyathanede yapılan büyütme işlemi ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilir. Bu yüzden gelişmiş bir donanımla çalışan ve uzman doktorların görev yaptığı bir kliniği tercih etmek gerekir. Bu bakımdan aceleci olmamak ve klinikler arasında detaylı bir araştırma yapmak faydalı olacaktır.

Nelere Dikkat Edilmeli?

Penis ameliyatı genellikle tek seansta yapılsa da nadir durumlarda birkaç seans sürebilir. Bununla birlikte doktorun verdiği ilaçları kesinlikle aksatmamak ve yönergelere uymak gerekir. Penis büyütme ameliyatı ne kadar iyi geçmiş olursa olsun sonrasında yapılacaklara dikkat edilmelidir.

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle