Penis Kalınlığı ne kadar olmalı? Kalınlık da Boy Kadar Önemli

Penis Kalınlığı Ne Kadar Olmalı? Kalınlık da Boy Kadar Önemli. Kalınlık kaç cm olmalı, penis boyu tablosu, 12 cm kalınlık, 14 cm kalınlık, penis boyu nasıl ölçülür uzman görüşü

Kalınlık da Boy Kadar Önemli

Cinsel ilişkinin nitelikli bir biçimde gerçekleşebilmesi için bazı hususlara dikkat etmek gerekiyor. Cinsel organın boyu ve kalınlığı bu unsurların başında geliyor. Her kadının 8 cm ve üzerinde vajinal derinliği bulunur. Bir ilişkinin sağlıklı ve zevkli bir biçimde gerçekleşebilmesi için penisin bu ölçüye erişebilir olması ve burada hareket kabiliyetine sahip olması gerekir. Bunun için belli bir boy ve kalınlık gerekmektedir.

Peniste Kalınlık Neden Önemli?

Penis boyunun önemi sıklıkla dile getirilse de, Penis Kalınlığı da boy kadar önemli bir unsur. Çünkü organın aynı zamanda güçlü olması gerekir. Bu bakımdan büyütme işlemi kadar penis kalınlaştırma işlemi de önem taşır.

Seks, ciddi anlamda efor harcanan bir faaliyettir. Bu yüzden vücudun ve cinsel organın belli bir güce sahip olması gerekir. Penisin gücünü belirleyen temel etkenlerden biri kalınlıktır. Bir penis ne kadar kalın olursa hareket kabiliyeti o kadar yüksek olacak ve güçlü olacaktır. Ancak kalınlık ve boyun belli bir orantı içinde olması gerekir. Bu bakımdan penis büyütme işlemi yaparken penis kalınlaştırma işlemine de dikkat edilmelidir.

Penis Kalınlığı Ne Kadar Olmalı?

İdeal penis kalınlığının 2-3 santim olduğu söylenebilir. Ancak bu kalınlığın azalmasının birçok sebebi olabiliyor. Özellikle yanlış sünnet, deride deformasyona ve incelmeye sebep olabilir. Böyle bir durum söz konusuysa penis kalınlaştırma yöntemlerine göz atmak gerekir. Bu yöntemler arasında ilk akla gelen ameliyattır.

Bazı kliniklerde kalınlaştırma ameliyatı yapılabiliyor. Penis derisine belli bir oranda yağ ve deri enjekte edilerek 2-3 cm civarında bir kalınlaşma sağlanabiliyor. Ancak bu işlem zorunlu durumlar olmadığı sürece tercih edilmemeli. Zira başka alternatifler varken makas altına yatmak kötü sonuçlar doğurabilir. Acil cerrahi müdahale gerektiren durumlar dışında ameliyat masasına yatmamak her açında faydalı olacaktır.

Penis Kalınlaştırma Nasıl Yapılır?

Bu kalınlaştırma işlemi için uygulanabilecek çeşitli metotlar mevcut. Bazı kliniklerde kalınlaştırma ameliyatı yapılıyor. Bununla birlikte kalınlaşma sağladığı söylenen ilaçlar ve pompalar da var. Ancak bu işlemin doğal yöntemlerle ve çeşitli egzersizlerle de yapılabileceği biliniyor. İlaç ve ameliyat gibi seçenekler kısa sürede sonuç verdiği gibi, doğal yöntemler tavsiye edilmekte.

Penis Kalınlaştırma İlaçları İşe Yarıyor Mu?

Bazı penis büyütme ilaçları kalınlaştırmak için de kullanılabiliyor. Hap, sprey, losyon gibi ürünlerin penis derisinde bir kalınlaşmaya yol açtığını da söylemek mümkün. Nihayetinde penis kaslı bir organdır ve geliştikçe deride de gelişmeye sebep olacaktır. Ancak yanlış sünnetten kaynaklı bir kalınlık sorunu varsa bunun için belli oranda cerrahi müdahale gerekebilir. Bununla birlikte herhangi bir ilaç kullanmadan, egzersiz yoluyla kalınlaştırmanın da mümkün olduğu söyleniyor.

Büyütme işleminde olduğu gibi penis kalınlaştırma işleminde de çeşitli egzersizlerle sonuç sağlamak mümkün. Penise kan gittikçe buradaki kaslar gelişecek ve deri kalınlaşacaktır. Bunun için düzenli olarak mastürbasyon yapmak gerekir. Ancak mastürbasyon fazla yapıldığında deriye zarar verecektir, bu bakımdan belli periyotların üstüne çıkmamak gerekir.

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle