Penis Boyu Neden Önemlidir? Penis Boyunun Sekse Etkisi

Penis Boyu Neden Önemlidir? Penis Boyunun Sekse Etkisi nedir? Penis boyunun erkeğin psikolojisi ve özgüveni üzerinde de ciddi bir etkiye sahip olduğu biliniyor. Her şeyden önce libidoyu etkileyen en temel unsurlardan biridir. Kişinin kendini tanımaya başladığı erken çocukluk dönemlerinden itibaren önemli bir etken olduğu söylenebilir. Zira birçok psikolog yeterli penis boyu ölçüsüne sahip olmayan erkeklerde libido sorunları görülebildiğini belirtmektedir.

Penis Boyu Neden Önemlidir?

Cinsel sağlık mağazalarında ve eczanelerde en çok satılan ürünler arasında penis büyütücüler de yer alıyor. Bu ürünlerin son zamanlarda yaygın bir biçimde kullanılması penis boyunun önem verilen bir konu olduğunu gösteriyor. Bu yargının yanlış olmadığını söylemek mümkün! Zira sağlıklı ve zevkli bir ilişki yaşamak için penis boyunun belli bir ölçünün üzerinde olması gerekiyor.

Her şeyden önce kadının vajinal derinliği 8 cm civarındadır. Bunun istisnaları olabilir ancak genel olarak bu boyutun geçerli olduğunu söylemek gerekir. Bu bakımdan ilişkinin yaşanabilmesi için penis boyu 8 cm ölçüsündeki vajinal derinliğe ulaşacak, orada esnek bir biçimde hareket edebilecek uzunlukta olmalıdır. Bunu sağlamak için çeşitli yöntemler kullanılabilir.

Penis Boyunun Sekse Etkisi!

Tüm bunlarla birlikte erkeğin cazibesini arttıran önemli unsurlar arasında yer alıyor. Zira her kadın kendini cinsel olarak tatmin edebilecek bir erkekle birlikte olmak ister. Penis boyunun da burada önemli bir yere sahip olduğunu belirtmeye gerek yok. Zira belli bir ölçünün üzerinde penis boyuna sahip olmayan erkeğin tatmin etmesi oldukça zordur.

Sadece Penis Boyu Değil Libido da Sekste Etkili!

Birçok kadın libidosu yüksek bir erkekle birlikte olmayı tercih eder. Belirtildiği gibi penis boyu libido üzerinde oldukça büyük bir etkiye sahiptir. Her erkeğin ve kadının cinsel tatmin edicilik ve estetik açısından belirli kıstasları vardır. Penis boyunun bir erkeği değerlendirirken ön planda tutulan temel unsurlardan biri olduğunu söylemek mümkündür.

Tüm bunlar göz önüne alındığında erkeğin iyi bir ilişkiye girebilmesi için belli bir penis boyuna sahip olması gerekir. Bu hem ilişkinin niteliği, hem libido hem de kadınlar tarafından çekici olarak görülmek için yeterlidir. Ancak penis boyu yeterince büyük değilse bu durumdan umutsuzluğa kapılmamak ve çeşitli yöntemler uygulamak gerekir.

İdeal Penis Boyu Nedir?

Penis boyunun belli bir ölçünün altında olması bir kısırdöngü yaratacaktır. Kadınlar tarafından cinsel anlamda beğenilmeyen bir erkeğin libidosu zarar görecek, özgüveni zedelenecek ve bu döngü devam edecektir. Bu bakımdan bir erkeğin penis boyu meselesine özen göstermesi gerekir. İdeal penis boyunun 12-15 santim arası olduğu bilinmektedir. Bu uzunluk 8 cm derinliğindeki vajinaya erişmek ve burada esneklik sağlamak için yeterlidir.

Ancak penis büyütmek için yapılacak işlemlerde de dikkatli olmak gerekir. Çeşitli cinsel sağlık ürünleri düzenli olarak kullanılarak penis büyütme sağlanabilir. Bununla birlikte zorunlu durumlarda ameliyat da etkili olabilir. Ancak pensi büyütmek için uğraşırken sağlığı korumak ve ideal ölçünün üzerinde bir büyüme için uğraşmamak gerekir.

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle