Minecraft ve Candy Crush Saga Hile Apk İndirin

Minecraft Apk

Her yaş grubuna hitap eden Minecraft Android platformlardan milyonlarca kez indirilmiştir. İlk kez oynayacaklar için grafik çözünürlüğünün düşük olması kişileri umutsuzluğa kaptırmamalıdır. Oyunda sanal dünya olarak inşa edebileceğiniz briketler, bloklar, gibi bir yapımda kullanılacak her şeye sahip olabiliyorsunuz. Ancak bunun için Minecraft hile apk dosyasını manuel olarak Android cihazlarınıza yüklemeniz gerekiyor. Yaptığınız inşaların ayakta kalabilmesi için sürekli kontrol etmeniz gerekmektedir. Yaratıkların da oyunda yine sizin düşmanınız olarak görülmesi kaçınılmaz. Yapılarınızı bir gece ansızın gelerek yıkıp gitmemeleri için Minecraft ölümsüzlük hilesi ihtiyacınız olacağını düşünerek daha keyifli bir şekilde oyunun müptelası olmanız için hileli olarak dosyaları indirebilirsiniz.

Oyun esnasında takıldığınız, geçemediğiniz, geçmekte zorlandığınız bölümler için sizlere daha iyi oyun keyfi sunabilmek adına çalışmalarımız neticesinde Minecraft hile apk dosyalarını sizlerle paylaşıyoruz.

Kaynak: Minecraft Apk indir

Candy Crush Saga Apk

Android akıllı telefon veya tabletler üzerinde en çok oynanan oyunlardan birisidir. Her yaş grubuna hitap eden bu oyun King firması tarafından geliştirilmiştir. Oyundaki göreviniz ise size verilen hamle sayısını iyi bir şekilde kullanarak karşınıza gelen farklı renkli şekerlerin 3 tanesini aynı renk olmak şartı ile yan yana veya üst üste denk getirerek patlatmanızdır. Ancak bazı bölümler o kadar zor ki geçebilmek için bir hayli çaba gösterilmesi gerekiyor. Nihayetinde biten hamle yüzünden oyunda gerilmeniz an meselesi olabiliyor. Candy Crush Saga hile apk ile sizlere +100 hamle daha kullanmanız için hileli dosya sunuyoruz. Bu sayede istediğiniz bölümü rahat bir şekilde geçebiliyor hatta istenilen bölümden oyuna başlanabiliyor.  Tüm bölümlerin açık olması, sınırsız can hilesi ve çeşitli hileler eşliğinde oyunun keyfini sürebilirsiniz. Google Play üzerinden ücretsiz olarak indiriliyor olsa da hilesiz bir şekilde oynayabileceğiniz gerçeğini unutmayınız. Candy Crush Saga hile apk dosyaları ile grafik ve ses kalitesi mükemmeldir.

 Kaynak: Candy Crush Saga Hile Apk indir

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle