iyi Bir ilişki için ideal Penis Boyu Nedir?

iyi Bir ilişki için ideal Penis Boyu Nedir? Penis Boyu Neye Göre Belirleniyor? Penis Nasıl Büyütülebilir? Büyütme Oranına Dikkat Edilmeli! Penis Büyütmek için Düzenli Mastürbasyon

iyi Bir ilişki için ideal Penis Boyu Nedir?

Son zamanlarda penis büyütmek ve güçlendirmek için birçok ürün satılıyor. Kliniklerin de bu konuda ameliyatlar yaptığını görmek mümkün. Bunun sebebi penis boyunda belli bir standardın olduğunun düşünülmesi. Her ne kadar abartılı bir boya gerek olmasa da, penis boyunun belli bir ölçünün üzerinde olması gerekiyor.

Penis Boyu Neye Göre Belirleniyor?

iyi Bir ilişki için ideal Penis Boyu meselesinin temel sebebi kadınların sahip olduğu vajinal derinliktir. İstisnalar olmakla birlikte bir kadının vajinal derinliği 8 cm civarındadır. Bu derinlik ideal penis boyu ihtiyacını ortaya çıkarıyor. Çünkü organın buraya ulaşabilmesi ve burada hareket kabiliyetine sahip olabilmesi için belli bir boyun üzerinde olması gerekiyor. Ancak bu ölçünün oldukça tartışmalı olduğu söylenebilir.

Penis Nasıl Büyütülebilir?

Bazı cinsel ürünler kısa sürede muazzam bir büyüme vadediyor. Ancak bu tür bir büyüme sağlıklı olmayacaktır. Nihayetinde her organ gibi penisin de bir gelişim süreci vardır ve doğru metotlar kullanılarak büyütülebilir ancak ideal penis boyu elde etmek için kısa sürede aşırı yüklenme yapmak doğru olmayacaktır. Bu bakımdan penis büyütmek işlemi yaparken dikkat etmek gerekir.

Büyütme Oranına Dikkat Edilmeli!

Eğer penis büyütmek gibi bir niyetiniz varsa bunda belli bir oranı korumanız gerekiyor. Çünkü iyi bir cinsel aktiviteye sahip olabilmek için cinsel organınızın muazzam bir boyutta olması gerekmez. Vajinal derinliğe erişip bu bölgede esnek bir hareket kabiliyetine sahip olması yeterlidir. Bunun için ise belirlenen ideal penis boyuna ulaşmak gerekir.

Penis Büyütmek için Düzenli Mastürbasyon

Düzenli olarak mastürbasyon yaparak penisi büyütmek mümkündür. Ergenlik çağının ilk dönemlerinde mastürbasyona başlayan erkeklerde penis boyunun ideal ölçüde olduğu görülebilir. Bunun sebebi penisteki kasların çalışması ve uzva kan pompalanarak büyümenin sağlanmasıdır. Ancak mastürbasyonu da belirli bir ölçüde bırakmak gerekir çünkü aşırı yüklenme peniste çeşitli tahrişlere sebep olacaktır.

İdeal boya ulaşmak görüldüğü kadar zor değil. Eğer penisinizin yeterince büyük olmadığını düşünüyorsanız ideal penis boyu için belli egzersizler yapabilir ve dozajı aşmamak kaydıyla cinsel ürünler kullanabilirsiniz. Ancak bunun için belli bir hedef belirlemeniz ve organı bu ölçüler etrafında büyütmeye çalışmanız gerekiyor. İdeal penis boyunun hangi ölçülerde olduğu da tartışmalı bir konudur.

Penis Büyüklüğü Zevk Kaybına Yol Açıyor mu?

Belirtildiği gibi, bir ilişkinin sağlıklı ve zevkli olabilmesi için penisin vajinal derinliğe ulaşması ve burada hareket kabiliyetine sahip olması yeterli. Hatta gerekli ölçünün üzerinde bir büyüklük sorun yaratacaktır. 17 santimin üzerinde bir penise sahip olmak size iyi gelmeyecektir. Çünkü bu durumda ereksiyon hâlinde ağrı yaşayabilirsiniz ve bu ilişkiyi zorlaştırır.

Birçok görüşe göre ideal penis boyu 12 ile 15 santim arasındadır. Bu ölçülerde vajinal derinliğe erişmek ve burada hareket etmek mümkündür. Bu yüzden penis boyunu aşırı ölçülerde büyütmeye odaklanmamanız gerekir. Bununla birlikte kısa sürede büyütmek yerine kasları geliştirme ve organın kendi kendini geliştirmesini sağlama yoluna gitmeniz gerekir.

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle