ilaçsız Penis Büyütme Mümkün Mü?

ilaçsız Penis Büyütme Mümkün Mü? Birçok erkek bu yüzden elle doğal penis büyütme yollarını arıyor. Ancak bu konuda tartışmalı bir durum söz konusu. Bunun gerçekten işe yarayıp yaramadığı ciddi anlamda tartışılıyor. Bununla birlikte çeşitli egzersizlerle penis büyütme işlemini gerçekleştirebildiğini söyleyenler de var. Bunun birçok açıdan mümkün olabildiğini belirtmek yanlış olmayacaktır.

ilaçsız Penis Büyütme Mümkün Mü?

İyi bir ilişki için cinsel organın yeterli büyüklükte olması gerekiyor. Öncelikle her kadının vajina derinliği 8cm ve üzerindedir. Penisin burada esnek bir şekilde hareket edebilmesi için belli bir ölçünün üzerinde olması gerekiyor. Ancak penis boyunun önemi yalnızca kadının vajinal derinliği ile belirlenmiyor. Libidoyu etkileyen unsurların başında penis boyu geliyor.

Bir erkeğin kendine olan özgüvenini sağlayabilmesi için iyi sevişebilmesi, düzenli bir seks hayatına sahip olması gerekir. Bunun için de penis boyu belli bir ölçünün üzerinde olmalıdır. Eğer yeterli büyüklük mevcut değilse elle doğal ve ilaçsız Penis Büyütme gibi yöntemler uygulanabilir. Ancak bu metodun gerçekten etki gösterip göstermeyeceği tartışmalıdır.

Penis Büyütme Nasıl Sağlanır?

Penis boyu büyütmek için piyasada birçok ilaç satılıyor. Birçok kişi bu ilaçları kullanmamayı tercih ediyor ve bu konudaki kaygıların haksız olduğunu söylemek yanlış olur. Çünkü bu tür ilaçlar hormonal düzenleyici özelliğe sahiptir ve belli bir dozajın üzerinde kullanıldıklarında kötü etki gösterebilir. İlacın belli dozajlarda kullanımı zararsız, hatta etkili olsa bile buna dikkat etmek gerekir.

Küçük Egzersizlerle Penis Büyütme

Öncelikle cinsel organ bölgesi vücudun diğer yerlerinden farklı bir yapıya sahiptir. Daha hassas bir bölge olduğu için dikkatli olunması gerekiyor. Ancak çeşitli egzersizler yardımıyla elle doğal penis büyütme işlemini yapmak mümkün. Vücudun diğer yerleri nasıl egzersizle gelişebiliyorsa peniste de böyle bir şey yapmak mümkündür.

Mastürbasyon Büyümeyi Etkiliyor!

Erken yaşlardan itibaren mastürbasyon yapan kişilerin daha büyük bir penis boyuna sahip oldukları görülebilir. Uzmanlar da belirli periyotlarla mastürbasyon yapmayı tavsiye etmektedir. Çünkü bu işlem penise kan gitmesini sağlıyor ve organ bu yolla kendini yenileyerek büyüyor. Düzenli bir seks yaşamı ve mastürbasyon, penis büyütme ürünlerine gerek kalmadan istenen sonucun alınmasına sebep olabilir. Ancak bunda belli periyotlarla yetinmek gerekir, aksi takdirde hassas olan cinsel organ bölgesinde deformasyonlar görülebilir.

İdeal penis ölçüsü 12-15 cm arasındadır. Bu ölçü vajinal derinliğe ulaşmayı sağlar ve iyi bir cinsel ilişki yaşanmasına yardımcı olur. 17 cm ölçüsünün üzerine çıkıldığında erekte anında ağrılar yaşanacak ve bu ilişkiyi zora sokacaktır. Bu yüzden penis büyütülecekse bile bunun belli bir ölçüde tutulmasına dikkat edilmelidir.

Belirtildiği gibi çeşitli egzersizler ile elle doğal penis büyütme işlemi yapılabiliyor. Penis, kasları olan bir organdır ve bu kaslar periyodik olarak çalıştırıldığında hem büyüme hem de güçlenme sağlanacaktır. Bunun için ergenlik çağından itibaren belirli aralıklarla mastürbasyon yapmak gerekir. İlaç kullanımı bu konuda başvurulacak en son yöntem olmalıdır.

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle