ideal Penis Boyu Nedir? Penis Neden Uzun Olmalıdır?

ideal Penis Boyu Nedir? Penis Boyu Nasıl Uzatılır? Normal penis boyu uzunluğu, Normal Penis boyu ne kadar olmalı? Penis boyu nasıl uzar?

Penis Ne Kadar Uzun Olmalı?

Libido, bir erkek için oldukça önemlidir. Cinsel performans libido üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Cinselliğin ilk keşfedildiği erken çocukluk dönemlerinden beri penis boyu erkeğin libidosu ve özgüveni için belirleyici bir unsurdur.

Birçok psikoloji uzmanının paylaştığı bu görüşe göre, yeterli penis uzunluğuna sahip olmayan bir erkeğin özgüven sorunları olabilir. Çünkü bu şekilde cinsel hayatında sıkıntılar yaşayacak ve bu sorunlar psikolojisine olumlu bir şekilde yansımayacaktır. Ancak tek sorun bu değil. Her kadının belli bir vajinal derinliği mevcut. Bazı istisnalar olmakla birlikte bu derinlik çoğunlukla 8 cm civarındadır. Bu yüzden yeterli penis boyuna sahip değilseniz penis uzatma seçeneğini gözden geçirmeniz gerekir.

ideal Penis Boyu Nedir?

Bir cinsel ilişkinin iyi bir biçimde yaşanabilmesi için penisin 8 cm derinliğine ulaşabilmesi ve burada esnek bir şekilde hareket edecek uzunluğa sahip olması gerekiyor. Bunun için ideal Penis Boyu 12-15 cm olduğunu söylemek mümkün. Ancak penis uzunluğu 17 cm ölçüsünü geçtiğinde, ereksiyon ve ilişki anında ağrılar yaşanıyor ve bu ilişkiye ciddi anlamda zarar veriyor. Bu bakımdan penis uzatma işlemi yaparken doğru boy oranını korumaya özen göstermek gerekiyor.

Penis Nasıl Uzatılır?

Penis uzatmak için çeşitli yöntemler mevcut. Bazı klinikler bu işlem için ameliyat gerçekleştirebiliyorlar. Bununla birlikte çeşitli cinsel sağlık mağazalarında penis uzatmaya yarayan ürünler mevcut. Hap, ilaç, losyon, krem, sprey gibi bu ürünlerle birlikte pompalar da kullanılıyor. Ancak bunun için bazı doğal yöntemlerin olduğunu da belirtmek gerekir.

Öncelikle acil cerrahi bir müdahale gerektirmediği sürece ameliyat masasına yatmak doğru olmayacaktır. Eğer herhangi bir kazadan, sünnet esnasında yapılan bir yanlışlıktan kaynaklı bir durum varsa ve tıbbi müdahale gerekiyorsa bıçak altına yatmak gerekebilir. Ancak bunların dışında sadece yeterli penis uzunluğuna sahip olunmadığı için bu yöntem tercih edilmemelidir.

Bununla birlikte penis uzatma için satılan ilaçlara da dikkat etmek gerekir. Bu ilaçlardan bazıları kısa süre içinde etki edebilmektedir. Ancak önemli olan kısa bir sürede olması değil, periyodik bir gelişim ile uzayabilmesi ve sağlıklı olmasıdır. Bu bakımdan “kısa sürede etki gösteren” ürünleri satın alırken iyice incelemek gerekir.

Doğal Yollarla Penis Uzatma

Uzatma işlemi bazı doğal yollarla da yapılabiliyor. Her şeyden önce penis kaslı bir sisteme sahiptir. Buradaki kaslar vücudun diğer uzuvlarından farklı olsa da, hareket ile birlikte gelişebilirler. Bu bakımdan öncelikle doğal yolları denemek faydalı olacaktır.

Erken yaşlardan itibaren düzenli olarak mastürbasyon yapan kişilerde penis boyunun uzun olduğu görülebilir. Bunun sebebi penis kaslarının çalışması ve uzva kan gitmesidir. Uzva kan gittikçe organ kendini yenileyecek ve büyüyecektir. Bu bakımdan penis uzatma işlemi için ilk olarak doğal yöntemler uygulanmalıdır.

Ancak mastürbasyon yaparken bunu abartmamak gerekir. Zira sürekli mastürbasyon cinsel organın tahriş olmasını ve deformasyonlar görülmesini sağlayacaktır.

penis boyu tablosu, penis boyu hesaplama, penis boyu nasıl ölçülür uzman, kadınlar kaç santim ister, seninki kaç cm fotoğrafları, penis boyu uzatma bitkisel, penis boyu uzatma ilaçları, penis boyu hesaplama, penis boyu uzatan yiyecekler, masajla cinsel organ büyütme ve faydaları nelerdir, büyütmek istiyorum

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle