FibaBanka Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Verme

FibaBanka Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Verme, Fatura Ödemeleri ve Hızlı Bankacılık Hizmetleri, Otomatik fatura ödeme talimatı fibabanka’da

Fatura dönemlerini takip etmeden sorunsuz olarak halletmek otomatik ödeme talimatı çok kolay hale gelmektedir. Fatura işlemleri ve ödeme işlemlerin teknolojinin gelişmesi online olarak hızlı bir şekilde yapmak mümkün olmaktadır.

FibaBanka Otomatik Fatura Ödeme Talimatı

Otomatik ödeme işlemleri ile ilgilenen birçok banka bulunmaktadır. Fibabank’ta bu işlem konusunda en avantalı bankalar arasında olmaktadır. Fibabank otomatik fatura ödeme talimatı ile tüm müşterilerinin fatura ödemelerini sorunsuz olarak halledebilmektedir. Bu işlemlerin gerçekleşmesi ile aylık olarak fatura takibi yapma sorunları ortadan kalmaktadır.

Fibabank ile ödeme talimatı yapma işlemleri; internet bankacılığı ya da müşteri hizmetlerini arama ile gerçekleşmektedir. İnternet bankacılığı ile Fibabank otomatik ödeme talimatı online olarak yapılmaktadır. Kişisel hesap üzerinden Otomatik ödeme işlemleri seçilebilir ve otomatik olarak ödenecek kurumlar belirlenir.

Bu belirlemenin ardından ödeme yapılacak fatura numaraları kaydedilir ve onaylama işlemi de yapıldıktan sonra düzenli ödeme işlemi başlamaktadır. İnternet bankacılığı ile otomatik ödeme işlemleri hızlı olarak gerçekleşebilmektedir. Aynı zamanda bu işlemlerin yapılması günün herhangi bir saatine bağlı olmadan da yapılabilmektedir.

Telefon ile müşteri hizmetlerine bağlanarak işlemlerin yapılması da mümkün olmaktadır. Bu işlemler için de herhangi bir iş günü ya da saati beklemeye gerek olmamaktadır. Bu yüzden istenildiği saatte 444 88 88 aranarak Fibabank otomatik ödeme talimatı verilebilmektedir. Bu işlemlerin gerçekleşmesi için Fibabank müşteri temsilcileri sizi yönlendirmektedir. Ödeme talimarının yapılması için de fatura numaraları gibi bilgilerin sorulması da söz konusu olmaktadır.

Fibabank Otomatik Ödeme Talimatı Verilebilen Kurumları Ve İsimleri

 • Elektrik
 • Doğalgaz
 • Su
 • elefon
 • TV yayınları
 • Telekom
 • İnternet
 • Kamu ödemeler
 • Şans oyunları
 • Bağış ödemeleri
 • Diğer adı altında genel ödeme işlemleri olarak yerler belirlenmektedir. Bu işlemlerin hem online hem de aranarak olması ile hızlı olarak devam etmektedir.

Fatura ödemek istemeyen kişilerin bu işlemleri yapması ile faturalar düzenli olarak günlerinde Fibabank ile gerçekleşmektedir. Fibabank otomatik ödeme talimatının gerçekleşmesi ile hesapta bakiyenin bulunmaması da söz konusu olabilmektedir. Faturaların düzenli ödenmesi açısından Fibabank müşterilerine kredili Mevduat miktarı tanımlamaktadır. Bu mevduat hesabı ile faturalar düzenli olarak ödenebilmektedir.

Detaylı bilgi için: https://www.fibabanka.com.tr/bireysel/bankacilik-hizmetleri/fatura-odemeleri.aspx

Bu yazıyı oylayabilirsiniz.
5/51 Oy

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here