Expigment Krem Nedir?

Expigment Krem Nedir, Expigment Krem Ne İşe Yarar,  Expigment Krem Nasıl Kullanılır, Expigment Krem Yan Etkileri Nelerdir?

Expigment Krem Nedir?

Expigment kremi, çillerden sorunu olan kişilerin kullandığı bir cilt kremidir. Aynı zamanda cilt lekelerinden kurtulmak isteyen kişiler, Expigment kremi kullanmalıdır. Expigment kremin bilinmeyen başka bir özelliği de cildin rengini açmasıdır. Burada çok önemli bir tavsiyemiz bulunmaktadır. yan etkileri saymakla bitmeyecek olan Expigment kremi, doktor tavsiyesi olmadan kullanılmamalıdır. Expigment kremi içeriğinde bulunan maddeler sebebiyle ciltte dökülmelere sebep olur. Bu yüzden kremin; güneşli günlerde ve gündüz vakitlerinde sürülmesi kesinlikle yasaktır. Daha çok kış döneminde ve akşam saatlerinde uygulanması önerilir. 1 ay süreyle düzenli şekilde kullanılan Expigment krem, şikayetlerinizin son bulmasına yardımcı olacaktır.

Expigment krem ne işe yarar?

Expigment kremi; cildiniz soyuluyorsa, yüzde çilleriniz fazla miktarda oluştuysa, sivilceleriniz arttıysa, cilt tonunuz karardıysa ve cildinizde renk farklılıklarınız varsa kesinlikle kullanılmalıdır. Ayrıca içeriğinden kaynaklanan etkisinden dolayı, bıyık bölgesindeki kararmaların da önüne geçecektir.

Expigment kremi nasıl kullanılır?

Expigment kremin kullanımı her şeyden önce doktorunuzun size verdiği tavsiyeye göre kullanılmalıdır. Aksi söylenmemişse; kremi sürmeye karar verdiğiniz bölgeyi temizlemeniz gerekir. Ardından ince bir şerit halinde süreceğiniz Expigment kremin emiliminin sağlanması için, güzelce ovalamanız gerekir. Kullanım sayısı günde 2 kereyi geçmemelidir.

Expigment kremin yan etkileri nelerdir?

Expigment kremi, etken maddeleri yüzünden birçok yan etkiyi bünyesinde barındırır. Bu maddelere alerjisi olan ve aşırı kullananlarda yan etkiler daha çok görülmektedir. Cilt soyulmalarına neden olacağı için, güneşli zamanlarda sürmeniz; yanık derecenizi arttıracaktır. İyileşme tedavisi beklerken, daha büyük bir soruna yol açabilirsiniz. Expigment kremi kullandığınız bölge için, güneş koruyucu kremler tercih edebilirsiniz. Lütfen, toplumumuzda yaygın olan ‘tavsiye ile’ bu kremi kullanmayınız.

Öncelikle bu işin profesyoneli olan bir doktora görünüp, reçete ile alınız. Bu sayede ihtiyacınız olan tedavi yöntemi kesinlikle belirlenmiş olur. Kendi sağlığınızı riske atmayınız. Alerjik reaksiyonlardan; kaşıntı, yanma, şişme, ciltte hassasiyet artışı, kuruluk, kızarıklık, deride çatlama ve batma hissi görülebilecek ya etkilerin başında gelir. Bu yan etkileri görmeye başladığınız anda kremi bırakmalı ve bir doktora görünmelisiniz.

Bu yazıyı oylayabilirsiniz.
0/50 Oy

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here