Enpara Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Verme

Enpara Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Vererek, her ay fatura ödeme derdinden kurtulabilirsiniz. Otomatik ödeme yöntemleri bazen kurtarıcı olabilmektedir. Bu yüzden birçok kişi otomatik fatura ödeme yöntemini kullanarak sorunsuz fatura işlemlerini halledebilmektedir.

Enpara Otomatik Fatura Ödeme

Enpara.com ile kullanıcılar bazı otomatik ödemeleri ücretsiz olarak gerçekleştirebilmektedir. Bu işlemlerin ücretsiz olması için herhangi bir kampanya kapsamını beklemeye gerek olmamaktadır. Enpara otomatik fatura ödeme ile ücretsiz yapılabilen yerler;

  • Fatura olarak Süper Online, TTNET, Turkcell, Türknet
  • Motorlu araçlar için vergi ödemesi
  • Trafik cezaları
  • Tüm bankalar için geçerli olan kredi ödemeleri
  • Hat üzerine TL yükleme işlemleri
  • Kira ya da aidat ödemeleri
  • Şans oyunlarına yapılan ödemeler
  • Banka hesaplarına yapılan TL ödemeleri şeklinde bulunan tüm ödeme işlemleri ücretsiz olarak enpara ile yapılabilmektedir.

Otomatik fatura ödeme işlemleri için Enpara.com ile internet üzerinden ödeme ya da transfer adımları şeklinde ödemeler gerçekleşebilmektedir. Bununla beraber devamlı olarak yatırılan faturalarda ödeme işlemine tabi tutulabilmektedir. Aynı şekilde devamlı ödemeler de enpara ile ücretsiz olmaktadır.

Enpara Otomatik Fatura Ödeme Aşamaları

Enpara.com hesabınız var ise hesaba tanımlı olarak ekpara işlemleri de bulunabilmektedir. Devamlı ödeme işlemleri ile enpara hesabınızda para olmaması halinde ekpara ile ödeme gerçekleşebilmektedir. Bu ödeme tamamlanarak kesinti sorunu yaşanmamaktadır. Hesaba tanımlanan ekpara tekrar olarak kullanıcı tarafından temin edilmektedir.
Enpara Fatura Ödeme İşlemlerinin Kullanım Şartları

Enpara otomatik fatura ödeme işlemleri ilk olarak online olarak gerçekleşmektedir. Online olarak gerçekleşen ödeme işlemleri TL olarak alınmaktadır. Yukarıda belirtilen enpara ödeme işlemleri ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Aynı zamanda enpara.com ile para transferi de yapılabilmektedir. Bu işlem içinde alıcının; ad, soy ad, iban, transfer miktarı, transfer nedeni şeklinde belirtilmektedir.

Bu işlemlerinizin devamlılığının olması için otomatik para yatırma işlemlerinin de güvenli olması adına kişilerin aynı zamanda enpara hesapları da olması gerekmektedir. Otomatik ödeme işlemlerinin durdurulma işlemleri ya da ara verme işlemleri tekrar enpara.com üzerinden yapılmaktadır.

Enpara hesabınızı kapatmak

Enpara hesabınızı kapatmak ve sözleşmenizi feshetmek için enpara müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Bu işlemlerin onaylanması ve sonuçlanması yaklaşık olarak 2 ay içerisinde tarafınıza bildirilmektedir. Bildirme işlemi e posta ya da kısa mesaj yolu ile yapılmaktadır. Enpara firmasının müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hazırda beklemektedir. Bu yüzden istenilen saatlerde müşteri hizmetleri ile iletişim kurmanız ve bilgi almanızda mümkün olmaktadır.

Detaylı bilgi için: https://www.qnbfinansbank.enpara.com/urunler/odemeler/

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle