Dideral Tablet Nedir?

Dideral Tablet Nedir? Dideral Tablet Ne İşe Yarar, Dideral Tablet Nasıl Kullanılır, Dideral Tablet Yan Etkileri Nelerdir?

Dideral; adı sıkça duyulan fakat etkisi ve amacı tam olarak bilinmeyen bir ilaçtır. Dideralin asıl amacı, toplumumuzda yaygınca görülen kalp zorlanmasının önüne geçmektir. İlaç; kalp damarlarını olumsuz anlamda etkileyen maddelerin etkilerinin azalmasını sağlar. Kalbin rahat çalışmasını sağlayan, yorulmasının önüne geçen Dideral; kan akışını düşürür ve aklbin atım sayısını azaltır. Stresin yükseldiği ve kalbi zorlamaya başladığı anlarda alınacak Dideral, sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

Dideral Tablet Nedir?

Dideral, 40 miligram tablet şeklinde reçeteyle yazılmaktadır. Kutusunda 50 tane tablet bulunmaktadır. Ciddi bir yan etki listesine sahip olduğu için, doktor kontrolünde yazılmalıdır. Adrenalinin ve kan pompalamasının hızını arttırabilecek etkileri en aza indirebilecek bir etkiye sahip olan Dideral, kalbin daha yavaş atmasını sağlar. Sakinliği de kan basıncını düşürdüğü için sağlamış bulunur. Aşırı heyecan ve stres durumlarında Dideral kullanılarak, bastırılabilir.

Dideral ne işe yarar?

Didiral birçok rahatsızlığın, belirtinin ve semptomların önüne geçebilecek etkilere sahiptir. Bu yüzden kendi sektöründe oldukça önemli bir yere sahiptir. Kan ve kalple alakalı damar hastalıkları, migren, yüksek tansiyon, göğüste sıkışma, dideral anksiyete ve kontrolsüz titremelerde Dideral kullanılır ve etkili şekilde tedavi sağlayabilir.

Dideral nasıl kullanılır?

Dideral, öncelikle 12 yaşından küçüklere verilemez. Verilirse de doktor gözetimi dahilinde ve kontrollü olarak yapılmalıdır. Tavsiye edilmesi gereken doz genellikle 1 dozdur. Bir bardak suyla beraber tüketilmelidir. Fakat bu doz, yaşa ve hastalığa göre değişiklik gösterebilir. Hipertansiyon sorunu olan kişilerde doz, günde 2 tablet şeklinde olabilir. Anksiyete ve migran hastalıklarında günlük 3 tablet ölçüde Dideral kullanılabilir.

Dideralin yan etkileri nelerdir?

Dideral Tablet, hassas konularda tedavi içeren bir ilaç olduğu için yan etkileri oldukça dikkatli şekilde incelenmelidir. Bu tarz şikâyetler olduğu takdirde ilaç kullanımı, hemen doktor kontrolünde devam etmelidir. Birazdan vereceğimiz yan etkiler oldukça ciddi boyutlardadır. Bu yüzden asla hafife alınmamalıdır. Şimdi o yan etkileri verelim: Ciltte yanma, cinsel istek kaybı, geçici hafıza kayıpları, kurdeşen, kalp atışındaki değişiklik, saç dökülmesi, kas yoğunluğu, nefes almada güçlük.

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle