Coresatin Krem Nedir? Nasıl Kullanılır? Yan Etkileri

Coresatin Krem Nedir, Coresatin Krem Ne İşe Yarar, Coresatin Kremi Nasıl Kullanılır, Coresatin Kremi Yan Etkileri Nelerdir?

Coresatin Krem Nedir?

Coresatin kremi; cildi nemlendirmek ve cilde bakım yapmak için kullanılan bir kremdir. 12 farklı çeşidi bulunmakla beraber, birçok farklı soruna çözüm olmaktadır. 30 gramlık Coresatin krem mor aloe vera fungicidial barrier türü; içerisinde cildi besleyici özelliği çok yüksek olan vitamin ve mineralleri barındırır. 30 gramlık Coresatin pediatrik pembe krem ise kortizon içermediği için bebeklerde bile kullanılabilecek kadar hassas bir yapıya sahiptir.

Coresatin sea buckthorn fungicidal barrier kremin 30 gramlık türü ise cilt bakımı için özel üretimdir. Günde iki kere cilde sürülmesi yeterli olacaktır. Coresatin barrier-p kavanoz krem ise 450 gramlık özel kutusunda üretilir. Amacı ciltte koruyucu bir bariyer oluşturarak, cildin kurumasını önlemektir. Coresatin barrier lotion krem ise firmanın sunduğu en geniş pakette 500 gram olarak gelmektedir. Günlük kullanıma uygun olan bu losyon, cildi onarmada oldukça etkilidir. Cildinizin nemli kalmasını sağlar. bu yüzden kullanımda bir engel yoktur.

Coresatin krem ne işe yarar?

Coresatin kremin ilk amacı ciltte koruyucu bir bariyer oluşturmaktır. Ciltte oluşan fizyolojik problemleri tedavi etmede yardımcıdır. Tahriş ve kızarıklık gibi farklı semptomları giderir. İltihap oluşmasını önleyecek etken maddelere sahiptir. Ciltte döküntü ve pullanma olmasını önler, bu rahatsızlıklar varsa tedavisinde kullanılır. Egzama sorunlarında Coresatin kremi kullanılabilir. Alerjik rahatsızlıkların ortadan kalkmasında kullanılır. Kuru ciltleri nemlendirmeye yarar. Cildin onarılmasını sağlar ve yeni hücre oluşumu için cildinize destek verir.

Coresatin krem nasıl kullanılır?

Coresatin kremin tüm çeşitlerinde kullanım öncelikleri benzer kuralları içerir. Sürülecek bölge önceden yıkanmalı, bir bezle silinerek nemli bırakılmalıdır. Ardından uygun dozda kullanılacak krem, seçtiğiniz problemin tedavisinde size yardımcı olacaktır.

Coresatin kremin yan etkileri nelerdir?

Coresatin krem çok faydalı olmasına rağmen, içeriğinde bulunan etken madde ve bileşenler yüzünden oldukça fazla sayıda yan etkiye sahiptir. Aşırı doz kullanımında bu yan etkiler ortaya çıkabilir. Doktor kontrolünde yapılmayan kullanımlarda bilinmeyen alerjik problemler ortaya çıkabilir. Aşırı veya yanlış dozda kullanım; tahrişe, kızarıklığa, ciltte pullanmaya, mide bulantısına ve baş dönmesine sebep verebilir.

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle