Contractubex Jel Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Contractubex Jel Nedir? Contractubex Jel Ne İşe Yarar? Contractubex Jel Nasıl Kullanılır?

Contractubex jel, oluşan yaraların tedavisinde kullanılan bir formüle sahiptir. Bu yaraların içerisinde; dikiş ve yanık izleri, ameliyat izleri ve sivilce bulundurur. Bu izlerin hepsi Contractubex jel sayesinde kaybolmak üzere tedavi olur. Kullananların yüksek memnuniyet gösterdiği bir kremdir. Eski yaralar içerisinden kabuk tutan ve kurumuş olanlarında bile etkili olan Contractubex jel, hücrelerin canlanarak kendilerini onarmasını sağlar. Bu sayede eski halinden iz bile bırakmadan iyileşmeye başlayan hücreler, eskisinden daha güçlü hale gelecektir.

Contractubex jel nedir?

Contractubex jel; içerisinde allantoin, cepeai ve heparin gibi etkili bileşenleri bulundurur. Bu sayede ölü hücreler yeniden canlanarak, eskiden bulunan uzun süreli yara izlerinin bile kapanması sağlanacaktır. Contractubex jel; yara izini yok eder diyoruz. Fakat bu yok etme süresi; yaranın ne kadar eski olmasıyla alakalıdır. Daha eski yaralar otomatikman daha geç iyileşecektir. Bu yüzden, sonuç alınmadığı düşünülerek düzenli kullanımdan vazgeçilmemelidir.

Contractubex jel ne işe yarar?

Contractubex jelin kullanım amacı yara izleriyle savaşmak ve onlardan geriye iz bırakmamaktır. Görünen bölgelerde can sıkıcı şekilde olan izler, Contractubex jelin sayesinde kolay şekilde yok olacak ve sizin daha mutlu bir yaşama yelken açmanıza yardımcı olacaktır. Ameliyat izlerinde, yanıklarda, yara izlerinde ve cilt lekelerinde Contractubex jel; kesin kurtarıcınız olacaktır.

Contractubex jel nasıl kullanılır?

Contractubex jel, yaranın vücuttaki kalma süresine göre ince veya kalın bir şekilde deriye nüfuz ettirilir. En verimli kullanma yöntemi, yaranın kapanmasından sonra sürülecek olmasıyla elde edilir. Krem bölge temizlenip, yara kapandıktan sonra kullanılır. İnce bir şerit şekilde sürdüğünüz Contractubex jel, yara üzerinde 1 gün boyunca kalmalıdır. Tedaviye başladıktan sonra Contractubex jeli düzenli kullanın; çünkü düzenli olmayan kullanımlar istediğiniz sonuçları almanıza yardımcı olmaz. Contractubex jelin kullanımı ile ilgili bir diğer püf nokta ise kaşıntı olması konusudur. Contractubex jeli kullandıktan bir süre geçtikten sonra yara üzerinde bir kaşıntı olacaktır. Fakat bu kremin iyi yolda olduğunun göstergesidir. Eğer bu kaşıntı dayanılmaz bir hal alıyorsa; kesinlikle vakit geçirmeden doktorunuza başvurmanız gerekir.

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle